אודות ד"ר חרמון

 
 
ד"ר יעקב חרמון   ד"ר חרמון יעקב החל את דרכו בתחום הפסיכיאטריה עם לימודיו בפקולטה לרפואה ע"ש סאקלר באוניברסיטת תל אביב. את התמחותו בפסיכיאטריה של מבוגרים עשה בחטיבה הפסיכיאטרית בבית החולים ע"ש שיבא בתל השומר, על כל אגפיה ומחלקותיה השונים.

לאחר מכן המשיך לשורה ארוכה של תפקידים בבית החולים ע"ש שיבא: הוא שימש כפסיכיאטר בכיר במחלקות האשפוז השונות, כמנהל בפועל של מחלקת אשפוז יום פסיכיאטרי וכמנהל המיון והיחידה לפסיכיאטריה דחופה.
כמו כן ניהל את יחידת הייעוץ הפסיכיאטרי בבית החולים, המספקת שירותי ייעוץ לכל המחלקות האשפוזיות הכלליות במקום. במסגרת עבודות אלו אבחן וטיפל במגוון רחב מאוד של בעיות ואבחנות פסיכיאטריות, ביניהן: הפרעות אישיות, אבדנות, חרדה לסוגיה השונים, הפרעות קשב וריכוז בקרב מבוגרים, סכיזופרניה והפרעה סכיזו-אפקטיבית, הפרעה כפייתית טורדנית, הפרעת דחק, דיכאון לכל סוגיו, פסיכוגריאטריה ועוד. 
 

לד"ר חרמון תואר ד"ר למדעים (Ph.D) ממכון ויצמן למדע, שם חקר את התנהגות הקולטנים והשליחים השניונים והשלישונים במוח האדם.
רבים ממאמריו פורסמו בעיתונות המקצועית הבינלאומית, כולל בכתב העת הרשמי של האקדמיה הלאומית למדעים של ארצות הברית.

ד"ר חרמון רותם את הידע הנרחב שלו והניסיון שרכש לטובת מתן טיפולים פרטיים במרכז הרפואי הקרוי על שמו, הממוקם ברחוב הרצל 43 בראשון לציון. המרכז הרפואי ד"ר חרמון נפתח בשנת 1994, ומציע אבחון אישי ומעמיק על ידי פסיכיאטר מומחה וטיפולים פסיכיאטריים מקצועיים במגוון של בעיות, מחרדה ופוביות וכלה במחלות נפש. 

 
טיפול בחרדות   טיפול בהפרעות אישיות   יציאה ממצבי משבר

              
גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר      
 
 
הרצל 43, ראשון לציון  | טלפונים: 5252552 - 050
  | דוא"ל: drhermon@gmail.com